KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14713009
nr 1471 3009
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Västerbron". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 83x101 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 30 maj 2022
kl 19:27:04
300 kr
350 kr
400 kr
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano